11326614_373251942879864_2090367985_n

Makyaj dünyasında bir süre bağımsız makyaj sanatçısı olarak çalıştım. İki yıl süreyle Lancome bünyesinde makyaj yaptım son derece keyifli geçen iki yıldan sonra, MAC Cosmetic bünyesinde 6 yıl boyunca makeup artist ve mağaza yöneticisi olarak çalıştım. Bu dönemde, gerek MAC bünyesinde ve gerekse dışarıda çok sayıda defile, reklam ve dergi çekimlerinin gerçekleştirmesinin yanı sıra, özel müşteriler ve kurumlar için eğitim seminerleri düzenledim. Yetenek ve deneyimlerimden diğer makyaj sanatçılarının da faydalanmasını isteyen MAC, eğitim departmanında çalışmamı istedi. Meslek hayatımın oldukça hareketli bir dönemini oluşturan bu görevi bir süre yerine getirdikten sonra, benim için büyük bir tutku olan makyajla daha iç içe olabilmek için kurumsal hayatı geride bırakarak serbest çalışmaya döndüm.

Kariyerimde bir çok defilede görev aldım özel müşterilerimle gerçekleştirdiğim eğitim ve koçluk çalışmalarımı aşşağıdaki portfolyomdan inceleyebilirsiniz.

Yer Aldığım Defileler

Fashionable Istanbul, Roberto Cavalli, Salvatore Ferragamo, Gianfranco Ferre, Wivienne Westwood, Mango, Missoni, Deniz Mercan, Hatice Gökçe, Cengiz Abazoğlu, Hakan Yıldırım, Arzu Kaprol, Bahar Korean, Simay Bülbül, Özlem Süer, Atıl Kutoğlu Istanbul Fashion Week

Kurum ve Seminerler

Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları, Pfizer, Philip Morris